Роменська районна рада
Офіційний сайт
22 Лютого 2024 р.
Герб України

Вітання заступника голови районної ради з Міжнародним днем волонтера

05 Грудня2023

5 грудня наша країна разом зі всією світовою спільнотою відзначає Міжнародний день волонтера.  В Україні волонтерський рух активно розвивався у 2014 році під час початку війни з росією, а після повномасштабного вторгнення у 2022 році набув особливо важливого значення.  Саме волонтери в Україні та за кордоном, на великих та малих підприємствах, в школах та університетах, а також з приватної ініціативи допомагають українським військовим, збирають для них ліки, обладнання та амуніцію, постачають на фронт їжу та буржуйки. Без волонтерської праці армії було б набагато важче.

Волонтери - це добровольці, які трудяться на благо суспільства і батьківщини  за покликом серця, безкорисно допомагають людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання.

З початком акцій протесту на Майдані Незалежності в найкоротші терміни волонтерами було налагоджене постачання продуктів харчування, медикаментів, одягу та всього необхідного.

З перших днів війни на сході країни, а потім повномасштабного вторгнення рашистської орди, волонтери стали янголами - охоронцями для захисників України, медиків, жителів зруйнованих міст та сіл, внутрішньо переміщених осіб та всіх, хто потребує допомоги.

Не можна не згадати сьогодні й тих волонтерів, доброчинство яких спрямоване на порятунок життя тяжкохворих, піклування про ветеранів, людей з інвалідністю та навколишнє середовище. Вони роблять наш світ кращим і дають надію на світле майбутнє.

Шановні волонтери! Ми пишаємось вами і щиро дякуємо за чуйність ваших сердець, за незламну віру у свій народ, за бажання допомагати усім, хто опинився в скрутних обставинах.

Бажаємо вам, люди з великою душею, міцного здоров’я та наснаги на добрі справи, родинного затишку та невичерпної енергії, мирного неба над головою та всіляких гараздів. Нехай ваші благі справи повертаються вам сторицею.

І допоки у ваших серцях є місце для допомоги, чуйності, доброти та співчуття, Україна житиме і перемагатиме.

 

З повагою

Заступник голови районної ради                        Василь МАЛИК