Роменська районна рада
Офіційний сайт
22 Липня 2024 р.
Герб України

Вітання з Днем місцевого самоврядування

06 Грудня2023

Щиро вітаю посадових осіб і ветеранів органів місцевого самоврядування, депутатів різних рівнів і скликань, громадських діячів, всіх активних  громадян з Днем місцевого самоврядування!

Сьогодні ми відзначаємо наше свято у найскладніший період в історії незалежної України. На нашу святу українську землю напала рашистська орда і весь український народ проходить через тяжке випробування боротьби з ворогом, який хоче забрати найголовніше – нашу волю і свободу. Багато представників місцевого самоврядування зі зброєю в руках захищають Україну.

Наше з вами головне завдання - працювати на благо територіальних громад та відстоювати їх інтереси. Це робота непроста і відповідальна, це щоденні виклики, це прийняття складних рішень. Особливо зараз, в умовах війни, коли перед нами постійно постають нові й нові завдання, а разом з ними приходить новий досвід.  Сьогодні працівники  місцевого самоврядування  навіть у надважких умовах вирішують усі питання життєдіяльності громад та надають найнеобхідніші послуги людям.

Дякую кожному з вас за те, що обрали цей непростий шлях і за те, що завдяки цьому усі ми працюємо як єдиний злагоджений механізм. Дякую за те, що з початку повномасштабного вторгнення ви залишилися в нашому районі і продовжили працювати на благо громад. Адже місцеве самоврядування — найбільш наближений до людей рівень влади і необхідно завжди пам'ятати, що ми несемо відповідальність перед  довірою людей. 

         З нагоди свята висловлюю вдячність усім працівникам та ветеранам органів місцевого самоврядування за сумлінну і самовіддану працю, високий професіоналізм, компетентність та відповідальність, активну громадську позицію.

Сердечно бажаю усім наснаги, твердості духу, упевненості у власних силах, міцного здоров’я та Божого благословення, мирного неба, добробуту, злагоди та достатку. Нехай непохитна віра у Перемогу додає  нам сили  здолати всі негаразди. 

 

З повагою

Заступник голови Роменської районної ради            Василь МАЛИК