Роменська районна рада
Офіційний сайт
22 Лютого 2024 р.
Герб України

Привітання заступника голови районної ради з Різдвом Христовим та Новим роком!

22 Грудня2023

Шановні жителі Роменщини!

Щиро вітаю вас з наступаючими святами -  Різдвом Христовим  та Новим 2024 роком.

Рік, що минає, став тяжким випробуванням для українців. Нинішні Різдво Христове та Новий рік ми знову зустрінемо в умовах війни, а тому гучні святкування та салюти будуть недоречними. Але зовсім відмовлятися від свят не варто, бо їх можна традиційно відзначити в тісному родинному колі.

Різдво Христове – одне з найголовніших свят у християнстві, яке присвячене народженню Ісуса Христа. Свято, яке символізує початок, любов та надію. На жаль, ми зустрічаємо це свято в умовах жорстокої війни, але ми віримо, що сльози зміняться радістю, за відчаєм прийде надія, а смерть буде переможена життям. Нехай Вифлеємська зірка зійде на мирному українському небі, щоб її сяйво закрило наші міста й села від ворожих ракет, а Різдвяне диво прийде у кожну домівку, до кожного військового, який береже наш спокій та мир.

Кожен з нас у ці дні чекає маленького дива і кожен може зробити маленьке диво для іншого. Нехай ці свята наповнять наші серця життєдайною силою та всеперемагаючою любов’ю, принесуть у кожну оселю родинне тепло, мир і злагоду, щедро обдарують міцним здоров’ям, добробутом та Господньою ласкою.

 Нехай Різдвяна зоря об’єднає усіх нас – і тих, хто зустрічає ці свята в колі найближчих та найдорожчих людей, і тих, хто зараз далеко від рідного дому заради майбутнього нашої  незалежної України!

Нехай 2023-й забере із собою всі негаразди, а Новий 2024-й рік принесе всім нам найголовніше – Перемогу та мир. А ще – просте людське щастя та надії на світле майбутнє, реалізацію всіх задуманих планів та тільки приємні клопоти. Нехай в кожен дім прийдуть мир, щастя та благополуччя!

Хай переможе світло і добро, щоб у кожній українській родині панувала радість, а наші мрії про квітучу Україну стали реальністю.

 

 

З повагою

Заступник голови районної ради                                 Василь Малик