Роменська районна рада
Офіційний сайт
02 Грудня 2023 р.
Герб України

Чергова сесія районної ради

27 Грудня2022

27 грудня відбулася чергова п`ятнадцята сесія районної ради. Головував на засіданні заступник голови районної ради Василь Малик. В роботі пленарного засідання взяли участь депутати районної ради, представники засобів масової інформації, сільські голови.

На початку сесії депутати заспівали гімн України.

Оскільки питання порядку денного були детально розглянуті на засіданнях постійних комісій, пленарне засідання пройшло динамічно і конструктивно.

Першим  депутати розглянули питання дострокового припинення повноважень депутата районної ради Володимира Татарінова, який у своєму виступі подякував колегам за плідну співпрацю та побажав успіхів на майбутнє.

Депутати підтримали проекти рішень щодо затвердження фінансового плану діяльності комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Роменської районної ради, Андріяшівської та Хмелівської сільських рад Роменського району Сумської області на 2023 рік та внесення змін до фінансового плану підприємства на 2022 рік,  затвердили районну  програму  підтримки діяльності Роменської районної ради Сумської області та забезпечення виконання власних повноважень на 2023 рік  і структуру та чисельність виконавчого апарату районної ради на 2023 рік.

Єдине питання, що викликало чимало дискусій – це погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж міста Ромни Роменського району Сумської області, яке так і не набрало необхідної кількості голосів.