Роменська районна рада
Офіційний сайт
26 Вересня 2023 р.
Герб України

28 червня - День Конституції України

28 Червня2023

28 червня в нашій державі відзначається історична подія. Цього дня у 1996 році був ухвалений Основний Закон України.

Конституція увійшла в суспільне життя, як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність — фундаментальні засади, на яких вибудовується майбутнє українського народу.

Нашу Конституцію, волю, свободу та Незалежність у нас ніхто не в змозі відібрати. Вона є нашим щоденним нагадуванням про те, що має залишатися незмінним в Україні: життя людини як найвища цінність, свобода та демократія та національна єдність. Нашій країні особливо непросто, адже, ствердивши соборність і свободу десятки років тому, сьогодні ми змушені доводити своє право бути самостійними, відстоювати права і свободи у кривавій та підступній війні з агресором. Тож маємо набратися терпіння і віри. Мусимо зробити все від нас залежне, щоб наступні покоління українців пишалися тим, що живуть на рідній землі.

Цього дня заступник  голови  районної  ради Василь  МАЛИК привітав військовослужбовців  27 реактивної  артилерійської  бригади імені кошового отамана Петра Калнишевського та  вручив  грамоти  за старанність,  високі  показники,   сумлінне  виконання  службових  обов’язків та  з  нагоди відзначення  Дня  Конституції.