Роменська районна рада
Офіційний сайт
23 Квітня 2024 р.
Герб України

Рішення 11 сесії - 24.12.2021 року

Про інформацію  Роменської окружної прокуратури про  стан  законності, заходи щодо її зміцнення та  результати діяльності  окружної прокуратури за  2021 рік.

Про затвердження районної цільової програми «Соціальна підтримка осіб з  обмеженими фізичними можливостями  та інших малозахищених верств  населення на 2022 рік».

Про затвердження Районної програми запобігання та протидії домашньому насильству, забезпечення гендерної рівності, протидії торгівлі людьми на 2022-2023 роки.  

Про районний бюджет Роменського району на 2022 рік.

Додатки

Пояснювальна записка

Про визнання рішення районної ради сьомого скликання від 10.10.2017 «Про Порядок проведення конкурсу серед банківських установ на розміщення тимчасово вільних коштів Роменського районного бюджету на вкладних (депозитних) рахунках» таким,що втратило чинність.  

Про надання  дозволу на передачу майна.

Про передачу майна зі спільної власності територіальних громад Роменського району до комунальної власності Андріяшівської та Хмелівської сільських територіальних громад.  

Про звернення депутатів  Роменської районної ради до Верховної Ради України та Президента України щодо відтермінування введення в дію реєстраторів розрахункових операцій (РРО) для платників єдиного податку.

Про звернення депутатів Роменської  районної  ради до Кабінету Міністрів України щодо розробки державної програми підтримки та соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.  

Про зняття з контролю районних  програм.