Роменська районна рада
Офіційний сайт
23 Липня 2018 р.
Герб України

Постійна коміся з  питань агропромислового  комплексу, використання природних  ресурсів, екології, транспорту, зв’язку та дорожнього  господарства

Голова комісії  Шевченко Михайло Іванович –  від Роменської районної  партійної  організації  Аграрної  партії  України.

Члени комісії:

  1. Гнатенко Олег Миколайович - від Роменської  районної партійної організації  Всеукраїнського  Об’єднання  "Батьківщина";
  2. Гук Микола Володимирович - від Роменської районної організації Радикальної  партії  Олега  Ляшка;
  3. Іващенко Олександр Васильович - від Роменської районної організації  партії  «ВІДРОДЖЕННЯ»;
  4. Кваша Віктор Григорович - від Роменської  районної  в Сумській області організації  ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»;
  5. Сергієнко Вячеслав  Анатолійович - від Роменської районної організації Радикальної  партії  Олега  Ляшка;
  6. Сердюк Володимир Іванович - від Роменської  районної організації  політичної партії  «За Україну!»;
  7. Солдатенко Надія Олексіївна - від Роменської районної організації  політичної  партії  «Громадянська позиція».

Постійна  коміся з  питань бюджету, економічного розвитку,  житлово-комунального  господарства та управління комунальною  власністю 

Голова комісії Яковенко Володимир Васильович – від Роменської  районної  в Сумській області організації  ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

Члени комісії:

  1. Карпенко Олександр Миколайович – від Роменської  районної організації  політичної партії  «За Україну!»;
  2. Костюк Леонід Володимирович – від Роменської  районної партійної організації  Всеукраїнського  Об’єднання  "Батьківщина";
  3. Переваруха Сергій Вікторович – від Роменської районної організації Радикальної  партії  Олега  Ляшка;
  4. Ремінець Василь Васильович – від Роменської районної організації  політичної  партії  «Громадянська позиція»;
  5. Турчин Сергій Петрович – від Роменської  районної в Сумській області організації  ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»;
  6. Хоронько Сергій Васильович – від Роменської районної організації  партії  «ВІДРОДЖЕННЯ»;
  7. Черненко Петро Олексійович – від Роменської районної  партійної  організації  Аграрної  партії  України.

Постійна  коміся з  питань депутатської  діяльності, регламенту, розвитку місцевого  самоврядування, територіального устрою, законності  та  правопорядку

Голова комісії   Говенько Роман Володимирович  - від Роменської районної організації Радикальної  партії  Олега  Ляшка;

Члени комісії:

  1. Біловол Олексій Володимирович - від Роменської  районної організації  політичної партії  «За Україну!»;
  2. Зінченко Володимир Миколайович - від Роменської  районної  в Сумській області організації  ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»;
  3. Кульчій Микола Петрович - від Роменської  районної партійної організації  Всеукраїнського  Об’єднання  "Батьківщина";
  4. Кривозуб Іван Миколайович - від Роменської районної  партійної  організації  Аграрної  партії  України;
  5. Митрофанова Ірина Георгіївна - від Роменської  районної партійної організації  Всеукраїнського  Об’єднання  "Батьківщина".
  6. Тиха Людмила Володимирівна - від Роменської районної організації  партії  «ВІДРОДЖЕННЯ»;
  7. Ющенко Сергій Михайлович - від Роменської  районної організації  політичної партії  «За Україну!».

Постійна  коміся з  питань охорони  здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення, освіти, культури, спорту та молодіжної  політики

Голова комісії  Крикун Сергій Миколайович -  від Роменської  районної організації  політичної партії  «За Україну!».

Члени комісії:

  1. Кучеренко Володимир Володимирович  -  від Роменської  районної в Сумській області організації  ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»;
  2. Лизуненко Тамара Василівна - від Роменської  районної в Сумській області організації  ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»;
  3. Ляшенко Надія Іванівна - від Роменської  районної партійної організації  Всеукраїнського  Об’єднання  "Батьківщина";
  4. Олефір Любов Василівна - від Роменської  районної партійної організації  Всеукраїнського  Об’єднання  "Батьківщина";
  5. Семко Павло Миколайович - від Роменської районної  партійної  організації  Аграрної  партії  України;
  6. Сенько Микола Васильович - від Роменської  районної партійної організації  Всеукраїнського  Об’єднання  "Батьківщина";
  7. Щебетун Ігор Петрович - від Роменської районної організації  політичної  партії  «Громадянська позиція».