Роменська районна рада
Офіційний сайт
23 Березня 2019 р.
Герб України

Зустріч захисників на Роменщині

07 Листопада2018

6 листопада 2018 року у Ромнах відбулася урочиста зустріч четвертого реактивного артилерійського дивізіону 27-ої Сумської реактивної артилерійської бригади, які урочистою ходою пройшли від місця постійної дислокації до центральної площі міста.

 Голова районної ради Віктор Переваруха, заступник голови районної ради Василь Малик, депутати районної ради та представники виконавчого апарату взяли участь у даному заході.
Військових привітали: заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Іван Боршош, голова Роменської районної державної адміністрації Валерій Білоха та міський голова Сергій Салатун.

Хвилиною мовчання вшанували героїв, які загинули, захищаючи Україну.
Військова частина отримала від керівництва області, району та міста подарунки.

Далі військовослужбовці отримали чисельні відзнаки та нагороди від Уряду, Міністерства оборони, Генерального штабу за проявлені особисту мужність, самовідданість та професіоналізм під час виконання бойового завдання в районі проведення антитерористичної операції на сході України. Тепер бригада, виконавши свій обов’язок,  повернулася в пункт постійної дислокації – м. Ромни. Попереду у наших захисників відпочинок та відновлення.
Завершився захід проходженням урочистим маршем та оглядом бойової техніки.