Роменська районна рада
Офіційний сайт
04 Червня 2020 р.
Герб України

Жителі Роменщини відзначили День пам’яті та примирення та День Перемоги

12 Травня2020

Подвиг ветеранів війни – еталон мужності та патріотизму. Хоч скільки б минуло часу, ми пам’ятатимемо, якою жахливою є війна і якою ціною дається перемога життя над смертю. 

8 та 9 травня 2020 року на Роменщині  відзначили День пам’яті та примирення та 75-у річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років, однак через пандемію COVID-19 урочисті заходи не були як завжди масовими.

 

Віддаючи  данину  пам’яті,  представники Роменської районної ради,  районної державної адміністрації, Роменської районної організації ветеранів України на чолі з головою  районної ради Віктором Переварухою, тимчасово виконуючим обов’язки голови районної державної адміністрації Інною Наумовою  взяли участь у меморіальних заходах до Дня перемоги у Другій світовій війні з покладанням квітів до Братської могили у м.Ромни, в             с. Миколаївка та в с. Хмелів до меморіалів воїнам, які захищали Вітчизну від нацизму і загинули на фронтах Другої світової війни.

Вся історія людства, на жаль, це історія війн. Друга світова війна стала найбільш кривавою і жорстокою у нашій історії. Весь світ щороку вшановує пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, жертв цієї страшної війни.

Друга світова війна в свої горнила втягнула 62 країни з 73-х, які існували в той час у світі. Україна за кількістю втрат посідає третє місце.

День пам’яті та примирення і День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні – це, без сумніву, надзвичайно важливі дати для українського народу. День Перемоги – це свято сильних духом, котрі у дуже непростий час змогли порозумітися, об’єднатися, піднятися на боротьбу та здолати нацизм, тим самим подарувавши нащадкам майбутнє.

У ці пам’ятні дні надзвичайно важливо згадувати та вшановувати як ветеранів, так і усіх, хто постраждав від нацизму: дітей війни, колишніх в’язнів концтаборів, військовополонених, остарбайтерів.

Земний уклін вам, дорогі ветерани, учасники Другої світової війни за мужність, стійкість та відвагу!