Роменська районна рада
Офіційний сайт
17 Жовтня 2021 р.
Герб України

Вітання з 78-ю річницею визволення міста Ромни від фашистських загарбників

16 Вересня2021

Дорогі  ветерани Другої  світової  війни!  Шановні мешканці міста Ромни!

Щиро вітаю вас із 78-ю річницею визволення міста Ромни від фашистських загарбників!

У цей день ми згадуємо трагічні події Другої світової війни, історію окупації та історію визволення, віддаємо данину поваги тим, хто героїчно боронив наш край зі зброєю в руках, вшановуємо пам’ять тих, хто загинув, визволяючи наше місто  від нацистських окупантів.

Минають роки, змінюються покоління, але пам’ять про ті буремні роки назавжди залишиться в наших серцях. Українці ніколи не забудуть про цю сторінку історії, про неймовірно страшну ціну, яку заплатив наш народ за право бути вільним. Ми завжди будемо пишатися подвигом борців за свободу нашого рідного краю.

Низький уклін і щира вдячність воїнам-визволителям та тим, хто в повоєнні роки відбудував зруйновані міста та села, зробивши свій внесок у перемогу в Другій світовій війні.

Від щирого серця бажаю вам, дорогі ветерани, міцного здоров’я, невичерпної енергії та довголіття, поваги та чуйності від суспільства, любові та турботи від рідних і близьких. Ваш подвиг, ваша стійкість духу є сьогодні найкращим прикладом для захисників України. Слава Україні!

 

З  повагою

Голова районної  ради                                                Іван ЯРЕМЕНКО