Роменська районна рада
Офіційний сайт
17 Жовтня 2021 р.
Герб України

Вітання голови районної ради з Днем рятівника

17 Вересня2021

Щиро вітаю усіх рятівників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони з професійним святом – Днем рятівника!

Праця рятівників – це неоціненний подвиг людей цих мужніх професій - людей сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист  життя людей від вогню та стихії. Вони  цілодобово підтримують постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги.

На вас покладена надзвичайно почесна місія — охороняти безпеку та спокій мешканців нашого району. Кожен ваш тривожний виїзд - це випробування сили духу і професіоналізму, а кожна приборкана пожежа - це врятовані людські життя.

Прийміть слова сердечної вдячності і поваги за вашу відповідальну, мужню працю в ім’я захисту людей. Дозвольте, цього святкового дня побажати усім вам, шановні рятівники Роменщини, міцного здоров'я, всіляких гараздів, побільше життєвих благ і якомога менше тривожних викликів, добробуту у родинах, сил та енергії для подальших успіхів у вашій небезпечній та відповідальній праці.

Переконаний, що ви й надалі збагачуватимете кращі традиції своєї професії, віддано і сумлінно служитимете обраній справі. Зі святом!

 

З повагою

Голова  районної  ради                                               Іван Яременко