Роменська районна рада
Офіційний сайт
23 Березня 2019 р.
Герб України

Відзначили День Національної поліції України

03 Липня2018

Сьогодні у  святковій залі  Роменського відділу поліції відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня Національної поліції України. Свято відносно молоде, відзначається 4 липня відповідно до Указу Президента України від 4 квітня 2018 року № 97.

В актовому залі зібрались керівники району та міста, щоб привітати працівників поліції із їхнім професійним святом і розділити з ними радість у такий святковий день. Варто відзначити, що нелегку службу у рядах нашої поліції несуть і представниці прекрасної статі.

До привітання було запрошено голову районної ради Віктора Переваруху та міського голову Сергія Салатуна.  Гарними вітальними словами, подяками та грамотами вони відзначили працівників Роменського відділу поліції ГУНП в Сумській області. Подякували їм за нелегку і напружену роботу та за спокій наших громадян. Побажали їм міцного здоров’я, витримки, успіхів у службі, домашнього затишку та оптимізму.

Також працівники Роменського відділення поліції отримали привітання із професійним святом від свого керівника Загамули Юлії Володимирівни.

Підняли настрій усім присутнім у залі працівники Роменського міського  будинку  культури, які організували для правоохоронців святкову концертну програму.

Роменська  районна  рада приєднується до всіх гарних вітальних слів, бажає нашим правоохоронцям незламності духу, витривалості у нелегкій роботі, благополуччя, достатку та гарного настрою. Нехай ваша служба буде легкою і безпечною.