Роменська районна рада
Офіційний сайт
17 Жовтня 2021 р.
Герб України

Відзначили 78-му річницю визволення міста Ромни від нацистських загарбників

16 Вересня2021

16  вересня 2021 року голова Роменської районної  ради Іван Яременко, заступник голови Василь Малик  та  працівники виконавчого  апарату  районної ради взяли участь в урочистостях з нагоди 78-ї річниці визволення міста Ромни від нацистських загарбників.

У цей день  жителі  міста  з вдячністю згадують усіх, хто доклав зусиль аби ми жили вільно, звільняв наше місто від ворога.

Голова районної  ради  Іван Яременко щиро подякував всім, хто воював у лавах армії, хто був партизаном і ціною власного життя наближав день, коли наша земля знову зможе дихати вільно від німецької навали. Нині свідків та героїв тих буремних подій залишилося зовсім мало, а тому ми зобов’язані згадати їх подвиг та подякувати ветеранам, які ще поряд із нами, за ту звитягу та самопожертву, яку вони проявляли під час війни.

Слова подяки прозвучали й на адресу всіх, хто сьогодні захищає країну на сході України.

Вшанувати загиблих, вклонитися ветеранам, чий подвиг назавжди залишиться в людській пам’яті, зібралися численні гості міста – ветерани, керівництво міста  та  району, депутати місцевих рад, представники громадських організацій, військовослужбовці та школярі.

Під час урочистостей було вшановано хвилиною мовчання всіх загиблих воїнів, присутні поклали квіти до підніжжя Братської  могили.