Роменська районна рада
Офіційний сайт
28 Січня 2020 р.
Герб України

Відбулася сорокова сесія районної ради

29 Липня2019

26 липня 2019 року відбулася сорокова сесія районної ради сьомого скликання. У її роботі взяли участь: голова районної державної адміністрації Валерій Білоха,  сільські голови, керівники управлінь, відділів районної державної адміністрації, представники засобів масової інформації. Вів пленарне засідання голова районної ради Віктор Переваруха.

До порядку денного було включено 17 питань, які попередньо були детально опрацьовані на засіданнях постійних комісій районної ради.

Першим депутати заслухали керівника Роменської місцевої прокуратури Володимира Кузченка, який поінформував про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності місцевої прокуратури за І півріччя 2019 року.

Далі начальник фінансового управління районної державної адміністрації Марина Анісімова прозвітувала про виконання районного бюджету за І півріччя 2019 року.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Олена Шаповалова поінформувала присутніх про  внесення змін до районної комплексної програми «Освіта Роменщини» на 2019-2021 роки, а також про ліквідацію Басівської філії (загальноосвітня школа І-ІІ ступенів)  Опорного навчального закладу «Хмелівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Роменської районної ради Сумської області.  Дане питання викликало жваві дебати, адже питання важливе і актуальне, але дуже болюче для вирішення. В результаті, після обговорення всіх «за» і «проти» депутати проголосували за прийняття даного рішення.

У ході засідання депутати також затвердили зміни до низки  районних програм та ряд майнових питань.

З питання щодо внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2018 «Про районний бюджет на 2019 рік» доповіла начальник фінансового управління районної державної адміністрації Марина Анісімова.

Також народні обранці підтримали депутатський запит депутата Сергія Турчина щодо протиправних дій С.Бяласа та керівництва громадської організації «Сумська обласна організація Українського товариства мисливців та рибалок» та керівництва громадської організації «Українське товариство мисливців і рибалок» і прийняли рішення направити даний запит до правоохоронних органів.