Роменська районна рада
Офіційний сайт
23 Березня 2019 р.
Герб України

Відбулася сесія районної ради

06 Листопада2018

6 листопада відбулася тридцять четверта сесія районної ради сьомого скликання. У її роботі взяли участь: голова райдержадміністрації Валерій Білоха,  сільські голови,  керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, представники правоохоронних органів та засобів масової інформації. Вів пленарне засідання голова районної ради Віктор Переваруха.

Передувало сесії засідання постійних комісій районної ради, на яких детально були опрацьовані всі питання порядку денного сесії.

Першою депутати заслухали начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Олену Шаповалову, яка проінформувала присутніх про  внесення змін до районної комплексної програми «Освіта Роменщини» на 2018 рік, районної програми «Молодь Роменщини» на 2018 рік, Програми розвитку фізичної культури і спорту в Роменському районі на 2018 рік та про зміну типу та найменування Смілівського навчально-виховного комплексу. Також було прийнято рішення про вихід зі складу засновників закладів загальної середньої освіти розміщених на території Андріяшівської об`єднаної територіальної громади.

У ході засідання сесія районної ради затвердила Програму забезпечення діяльності центру надання адміністративних послуг при Роменській районній державній адміністрації на 2019-2020 роки.

З метою розв’язання найважливіших проблем розвитку району, забезпечення ефективного використання фінансових, матеріально-технічних та інших ресурсів, депутатами прийнято зміни до низки  районних програм.

З питання щодо внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2017 «Про районний бюджет на 2018 рік» доповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації Марина Анісімова.

Також до порядку денного сесії було внесено депутатські звернення депутатів районної ради Ірини Митрофанової та Павла Семка.

За ініціативи депутатської фракції Всеукраїнського об`єднання «Батьківщина» у районній раді на розгляд депутатів було внесено звернення до Президента України Порошенка П.О. щодо негайного скасування постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення, яке не знайшло відповідної підтримки народних обранців, а тому рішення не було прийнято.