Роменська районна рада
Офіційний сайт
30 Жовтня 2020 р.
Герб України

Відбулася п`ятдесят перша сесія районної ради

17 Вересня2020

11 вересня 2020 року відбулася п`ятдесят перша сесія районної ради сьомого скликання, яку провів заступник голови районної ради Василь Малик. У сесії взяли участь: т.в.о.голови районної державної адміністрації Інна Наумова, заступник керівника Роменської місцевої прокуратури Олександр Ковтун, керівники управлінь і відділів районної державної адміністрації, представники засобів масової інформації.

 Першим депутати заслухали інформацію заступника керівника Роменської місцевої прокуратури про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності місцевої прокуратури за І півріччя  2020  року.

 Далі було розглянуто та внесено зміни до низки районних програм,  до рішення районної ради від 24.12.2019 «Про районний бюджет Роменського району на 2020 рік», прийнято рішення про створення комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Роменської районної ради, а також про забезпечення протидії гральному бізнесу та розповсюдженню азартних ігор на території Роменського району.