Роменська районна рада
Офіційний сайт
28 Січня 2021 р.
Герб України

Відбулася друга сесія Роменської районної ради VIII скликання

28 Грудня2020

24 грудня 2020 року під головуванням Івана Яременка  відбулося пленарне засідання другої сесії районної ради восьмого скликання.

До порядку денного було включено 22 питання. Передували сесії засідання постійних комісій районної ради, на яких детально було опрацьовано всі питання.

У роботі сесії взяли участь депутати Сумської обласної ради, начальники управлінь та відділів районної державної адміністрації,  представники засобів масової інформації.

Перед початком сесії голова районної ради Іван Яременко поздоровив з днем народження  депутатів районної ради Олену Троценко та Анатолія Шимка, а також Олександра Ємця з отриманням відзнаки Пенсійного фонду України.

Далі депутати заслухали інформацію районної територіальної виборчої комісії про визнання обраними депутатами районної ради  Віталія Гриня та Василя Марюхи.

Про створення фракцій у районній раді оголосили три політичні партії: Всеукраїнське об`єднання «Батьківщина»,  «Слуга народу» та «Опозиційна платформа – За життя».

Заслухавши інформацію начальника фінансового управління районної державної адміністрації Марини Анісімової,  затвердили головний фінансовий документ району - районний бюджет на 2021 рік.

Було внесено зміни до низки районних програм, прийняті рішення щодо передачі майна зі спільної власності територіальних громад Роменського району до комунальної власності Роменської міської, Андріяшівської та Хмелівської територіальних громад, а також про припинення шляхом ліквідації комунальних закладів і установ Роменської районної ради: «Центру професійного розвитку педагогічних працівників», «Роменського районного центру  дитячої та юнацької творчості», «Роменського районного організаційно-методичного центру культури і мистецтва».

Також на сесії районної ради були розглянуті інші питання порядку денного, зокрема, про структуру та чисельність виконавчого апарату  районної ради на 2021 рік.

З усіх питань порядку денного депутатами районної ради прийняті відповідні рішення.