Роменська районна рада
Офіційний сайт
22 Травня 2019 р.
Герб України

Відбулася чергова тридцять п’ята сесія районної ради

29 Листопада2018

28 листопада  відбулася чергова тридцять п`ята сесія районної ради. Головував на засіданні очільник районної ради Віктор Переваруха.

В роботі пленарного засідання взяли участь депутати районної ради, голова районної державної адміністрації Валерій Білоха, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, представники правоохоронних органів, сільські голови, представники місцевих засобів масової інформації та інші. Вперше відеозйомку  сесії проводила журналістська група обласного телеканалу СТС.

Перед початком сесії депутати, сільські голови та всі запрошені мали змогу оглянути чотири автобуси, що були придбані для комунального підприємства «Архітектурно-планувальне підприємство» Роменської районної ради на суму 4 млн.200 тис.грн. за рахунок місцевого бюджету з метою здійснення пасажирських перевезень мешканців віддалених сіл району.

Після цього депутати пройшли в сесійну залу на пленарне засідання.

Першим присутні заслухали Олександра Маценка, доцента кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування Навчально-наукового інституту фінансів, економіки і менеджменту імені Олега Балацького Сумського державного університету, кандидата економічних наук, який представив проект прогнозу економічного і соціального розвитку Роменського району на середньостроковий період.

Далі депутати затвердили низку програм на 2019 рік: районну програму «Молодь Роменщини», районну програму оздоровлення та відпочинку дітей , програму  розвитку фізичної культури і спорту в Роменському  районі, програму «Висвітлення діяльності органів влади та органів місцевого самоврядування  Роменського району у засобах масової  інформації» та  інші, внесли зміни до районних програм та до районного бюджету.

У ході пленарного засідання було розглянуто 18 питань порядку денного та прийняті відповідні рішення.