Роменська районна рада
Офіційний сайт
20 Січня 2021 р.
Герб України

Відбулася 48 сесія районної ради

18 Травня2020

15 травня 2020 року відбулася  сорок восьма сесія районної ради сьомого скликання. У її роботі взяли участь: перший заступник голови райдержадміністрації Інна Наумова,  керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, представники засобів масової інформації. Вів пленарне засідання голова районної ради Віктор Переваруха.

До порядку денного було включено 18 питань, які попередньо були детально опрацьовані на засіданнях постійних комісій районної ради.

Перед початком сесії представники 27 реактивної Сумської артилерійської бригади, які 14 травня відзначили 12 річницю з дня їх створення, нагородили заступника голови районної ради Василя Малика пам’ятною відзнакою «10 років 27 Сумській реактивній артилерійській бригаді». Військові подякували за всебічну допомогу, яка надавалася протягом усіх років з часу дислокування військової частини на території  Роменщини.

Першою депутати заслухали начальника фінансового управління райдержадміністрації Марину Анісімову, яка прозвітувала про виконання районного бюджету за І квартал 2020 року.

Далі депутати проголосували за внесення змін та доповнень до ряду  районних програм, затвердили містобудівну документацію схеми планування території Роменського району Сумської області, надали дозвіл на передачу продуктів харчування, придбаних за бюджетні кошти.

Також було прийнято рішення щодо затвердження Порядку надання матеріальної допомоги на зубопротезування учасникам бойових дій та внесення змін до рішення районної ради «Про використання коштів районного бюджету для виконання повноважень депутатів районної ради у 2020 році».