Роменська районна рада
Офіційний сайт
29 Березня 2020 р.
Герб України

Відбулася 47 сесія Роменської районної ради

12 Березня2020

11 березня 2020 року відбулася сорок сьома сесія Роменської районної ради. Головував на засіданні очільник районної ради Віктор Переваруха. В роботі пленарного засідання взяли участь: голова районної державної адміністрації Валерій Білоха, заступник голови районної державної адміністрації Інна Наумова, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації,   сільські голови, представники засобів масової інформації.

Причиною проведення термінової сесії районної ради стала необхідність внесення змін та доповнень до Програми «Здоров`я Роменщини» на 2019-2020 роки  та до рішення районної ради від 24.12.2019 «Про районний бюджет Роменського району на 2020 рік» з метою виділення коштів на запобігання занесення та поширення у Роменському районі гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом  2019-nCoV, а також надання медичної допомоги хворим, які відповідають визначенню випадку даного коронавірусу.

Окрім того на розгляд сесії було запропоновано ще ряд питань, зокрема, депутати підтримали звернення депутатів Кам`янської районної ради Черкаської області до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо перегляду запроваджених з 2019 року правил нормативно-грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення.