Роменська районна рада
Офіційний сайт
24 Серпня 2019 р.
Герб України

Весела Масляна для дошкільнят

27 Лютого2017

З 20 по 24 лютого у дошкільних навчальних закладах Роменського району відбулося свято «Масляна», присвячене проводам зими та зустрічі весни

Педагогічні колективи дошкільних закладів ознайомили малюків з давніми народними обрядами та звичаями, розкрили зміст народних традицій, виховуючи почуття прекрасного, естетичні смаки, викликаючи у дітей бажання співати, водити хороводи, грати в українські народні ігри.

Для того, щоб свято пройшло весело, працівники дитячих садків прикрасили відповідно тематиці свята музичні зали, ігрові майданчики, запросили в гості казкових персонажів - Весну та Зиму. Діти співали пісні, розповідали вірші, були проведені цікаві ігри, хороводи.

Надзвичайно весело, сповнене позитивних емоцій, пройшло свято «Господиню - Масляну зустрічаймо» у Великобубнівському дошкільному навчальному закладі «Центр розвитку дитини «Берізка» Великобубнівської сільської ради. До Масляної долучилися батьки дошкільнят. Як і годиться, на святі діти та їх батьки веселилися від душі. Святкові дійства закінчилися традиційним смакуванням млинців та вареників.

Педагогічні колективи дошкільних закладів району донесли до кожного вихованця народну мудрість, виховуючи гордість за наш славетний український народ.