Роменська районна рада
Офіційний сайт
23 Березня 2019 р.
Герб України

Святкування Дня автомобіліста і дорожника

26 Жовтня2018

Щороку  в останню неділю жовтня відзначається День автомобіліста і дорожника. З цієї нагоди  26 жовтня 2018 року в адміністративному приміщенні філії «Роменський райавтодор» відбулися урочисті заходи.

          Працівники філії мають безпосереднє відношення до цього свята, адже ремонт та утримання доріг, створення безпечних умов для автомобілістів  - це їх повсякденна робота. З професійним святом дорожників привітали та подякували за роботу голова районної ради Переваруха В.Я. та голова райдержадміністрації Білоха В.О. Вони зазначили, що завдяки співпраці районної ради та райдержадміністрації з райавтодором в цьому році виконано значний обсяг робіт по  ремонту дорожнього покриття району. Побажали усім присутнім міцного здоров’я, щастя, родинного затишку, миру та добробуту.

           Грамоти та  подяки від керівництва району отримали кращі  працівники  галузі – Стоян Костянтин Валентинович, варильник  бітуму, Чорний Олександр Миколайович, машиніст автогрейдера, Федько Михайло Миколайович, водій, Вовк Іван Олександрович, машиніст мотокатка,  Осадчий Віктор Григорович, тракторист.

            Туник Ігор Олександрович – начальник філії «Роменський райавтодор» отримав  грамоту Сумської обласної ради.