Роменська районна рада
Офіційний сайт
22 Травня 2019 р.
Герб України

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, колеги!

07 Грудня2018

Самоврядні органи влади в демократичному суспільстві є важливим інструментом народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальної громади.

Встановлення свята органів місцевого самоврядування засвідчує про важливе значення цієї ланки суспільної влади в житті та становленні нашої держави.

Без розвитку місцевого самоврядування, яке має глибоке історичне коріння і давні традиції, сьогодні не можна вести мову про розвиток правової демократичної держави. 

Тільки така влада є по-справжньому народною.

Це влада самої громади, яка її обирала, і яка в інтересах цієї громади має працювати.

Сьогодні, враховуючи наші реалії, необхідно усвідомити те, що ніхто нам не побудує державу та не забезпечить заможне життя, якщо кожен не зрозуміє своєї історичної місії в цьому.

Становлення місцевого самоврядування – особлива сторінка в історії українського державотворення.

День місцевого самоврядування  - це свято всіх громадян, яким близька ідея громадянського суспільства. Це свято владної структури, яка найбільш наближена до наших громадян, яка формується цією громадою із своїх же людей.

Від усього серця вітаю з Днем місцевого самоврядування депутатів рад всіх рівнів, посадових осіб органів місцевого самоврядування та всіх жителів району.

Нехай цей урочистий день додасть всім нам сил та впевненості у гарному майбутньому нашої країни, порозуміння, єдності та добра.

Бажаю всім міцного здоров’я та терпіння, щастя, миру, витримки та оптимізму!

 

Голова районної ради                                     В.Я.Переваруха