Роменська районна рада
Офіційний сайт
22 Травня 2019 р.
Герб України

Робоча зустріч в рамках проекту «Здійснення громадського контролю за виконанням політики протидії торгівлі людьми в Сумській області»

29 Травня2018

В рамках проекту «Зміцнення громадського контролю щодо формування та реалізації державної політики у сфері протидії торгівлі людьми в Сумській області» у  приміщенні районної  ради відбулася зустріч  з головою правління  Громадської організації «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини» Едуардом Глобою та його заступником Володимиром Дементовим.

В заході взяв  участь голова Роменської районної ради Віктор Переваруха,  перший заступник голови  районної  державної  адміністрації Володимир Татарінов, представники управління соціального захисту населення районної державної адміністрації, Роменського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Під час  засідання акцентували увагу на тому, що Україна залишається країною постачання, транзиту та поступово стає країною призначення для торгівлі людьми. Найбільш уразливою категорією до потрапляння у ситуацію торгівлі людьми є діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, жінки та молоді люди, які шукають роботу.

Наприкінці зустрічі було підкреслено, що рушійною силою протидії торгівлі людьми є широке інформування учнів, молоді та широких верств населення про ймовірні ризики та шляхи запобігання попадання в ситуацію торгівлі людьми.