Роменська районна рада
Офіційний сайт
22 Травня 2019 р.
Герб України

Протягом двох днів у Пісках змагалися любителі мотоциклетного адреналіну.

05 Червня2018

2-3 червня у селі Піски Роменського району  відбувся  3-й етап Чемпіонату України з мотокросу.

 Для участі у змаганнях зареєструвалося понад  200 спортсменів. Це учасники команд із мотоклубів практично всіх областей України. І хоча мотокрос вважається чоловічим видом спорту, проте боролися за лідерство також і представниці жіноцтва.

На відкриття Чемпіонату були запрошені почесні гості - голова  районної ради Віктор Переваруха та голова районної державної адміністрації Валерій Білоха, які поздоровили спортсменів з цією подією та всім учасникам побажали перемог.

На свято «залізного» спорту з’їхалися сотні глядачів  Поєдинок між гонщиками стартував у суботу, 2 червня. Утім найбільше драйву відчули як пілоти, так і ті, хто прийшов підтримати мотокросменів, саме в неділю, коли трасу з крутими віражами, різними перешкодами, трамплінами, швидкісними ділянками, спусками й підйомами довелось долати під проливним дощем. Cпорт - не тільки захоплюючі враження, це ще й ризик, але без нього не буває перемог. А мотокрос - спорт для сильних і ризикових.

Слід зазначити, що серед учасників були як дорослі, досвідчені пілоти, титуловані,  так і,  навіть, шестирічні хлопці. Усі виступили гідно. Усіх переможців було нагороджено грамотами, медалями та кубками.

Загалом Чемпіонат засвідчив, що швидкісна їзда на мотоциклах популярна як серед дітей, так і серед молоді та дорослих, адже висока швидкість, небезпечні повороти, високі стрибки, азартна боротьба, безумовно, подобаються багатьом прихильникам «залізних коней», а небезпечний, але цікавий вид спорту дозволяє з користю задовольнити амбіції й активно провести дозвілля.