Роменська районна рада
Офіційний сайт
17 Червня 2019 р.
Герб України

Пленарне засідання тридцять шостої сесії районної ради

27 Грудня2018

21 грудня 2018 року під головуванням Віктора Переварухи  відбулося пленарне засідання тридцять шостої сесії районної ради сьомого скликання.

До порядку денного було включено 33 питання. Передувало сесії спільне засідання постійних комісій районної ради, на якому детально було опрацьовано всі питання.

У роботі сесії взяли участь:  голова районної державної адміністрації Валерій Білоха, перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Татарінов, начальники управлінь і відділів районної державної адміністрації, сільські голови, представники правоохоронних органів та засобів масової інформації.

Першою депутати заслухали інформацію голови районної виборчої комісії Наталії Романенко про визнання обраним депутатом  районної ради Тетяни Корнух.

Далі депутати перейшли до розгляду питань порядку денного. Було внесено зміни до районних програм, а також затверджено низку програм на наступний рік, що стосуються різних сфер життя та в перспективі підвищать якість життя населення району. Депутати одноголосно затвердили Програму економічного і соціального розвитку Роменського району на 2019 рік.

Заслухавши інформацію начальника фінансового управління Марини Анісімової,  затвердили головний фінансовий документ району - районний бюджет на 2019 рік.

Також на сесії районної ради були розглянуті інші питання порядку денного, зокрема, про організацію харчування учнів та вихованців навчальних закладів району та забезпечення матеріальної допомоги дітям-сиротам за кошти районного бюджету, про внесення змін до Положення про надання матеріальної допомоги на лікування, про план роботи районної ради на 2019 рік, про структуру, чисельність виконавчого апарату та видатки на утримання районної ради на 2019 рік.

З усіх питань порядку денного депутатами районної ради прийняті відповідні рішення.