Роменська районна рада
Офіційний сайт
22 Травня 2019 р.
Герб України

Настановча сесія Ради старшокласників

30 Листопада2018

«Нашу вільну, незалежну державу зможе побудувати активна, сучасна молодь », - відмітив Голова Роменської районної Ради Переваруха В.Я. під час настановчої сесії Ради старшокласників Роменщини  29 листопада 2018 року.

На сесії було розглянуто та затверджено план роботи Ради старшокласників Роменщини на 2018-2019 н.р.

Про роботу шкільного учнівського самоврядування за 2017-2018 навчальний рік звітувала учениця опорного навчального закладу «Великобубнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Роменської районної ради Сумської області» Анастасія  Мироненко.

Члени учнівського   комітету Погожокриницького навчально-виховного комплексу Вагіна Єлизавета та Сорокопенець Катерина у своєму звіті розповіли про роботу учнівського самоврядування в їхній школі.

Звіт про участь старшокласників району в екологічному проекті “Eco-clean” представили учні Дібрівського начально-виховного комплексу Кривогуз Юлія та  Сьомик Вікторія.

Найкращі роботи обласного конкурсу відеороликів «Агенти здоров’я» продемонстрували учнівські колективи Бобрицької, Перехрестівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Погожокриницького навчально-виховного комплексу.

Учениця Пустовійтівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім.  Петра Калнишевського Сітак Любов поділилася враженнями про активний відпочинок на березі Чорного моря.

З вітальним словом до учнівства району звернулася директор Роменського районного центру дитячої та юнацької творчості Товчигречка Д.М.

Завідувач сектору молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту Роменської районної державної адміністрації Бойко О.М. презентувала програму  національно-патріотичного виховання на 2018- 2019 н.р.

          Татарінов В.М., перший заступник голови Роменської райдержадміністрації, подякував за результативну роботу учнівства Роменщини, відмітив важливість здобуття освіти для свого майбутнього та участі в житті  країни.