Роменська районна рада
Офіційний сайт
22 Травня 2019 р.
Герб України

Літературно-мистецький конкурс для дітей та молоді «Собори душ» імені Йосипа Дудки

04 Грудня2018

  Цього року втретє  відбувся  започаткований  районною  радою у 2016 році  літературно-мистецький  конкурс  для  дітей  та  молоді «Собори Душ» імені Йосипа Дудки. З нагоди фінального етапу конкурсу в залі засідань районної ради відбулися урочистості за участю голови районної ради Переварухи Віктора Яковича, голови районної державної адміністрації Білохи Валерія Олександровича, освітян, аматорів культури, громадськості.

Конкурс має на меті популяризацію літературних здібностей підростаючого покоління, виявлення і розвиток юних талантів, пошани до рідного слова, утвердження української мови.

У вітальних словах керівники району відзначили, що юні автори – не тільки талановиті діти, а й справжні українські патріоти, єдині соборністю душ у любові до рідної землі. Побажали учасникам конкурсу подальших досягнень, творчого зростання, невпинного руху вперед, щоб їх літературна діяльність була сповнена яскравих перемог.

Переможці 3-го районного літературно-мистецького конкурсу отримали дипломи та збірки творів «Наші собори душ».

Окрасою свята стали прочитані юними конкурсантами власні твори та поезії Йосипа Дудки, а також пісні і танці у виконанні переможців конкурсу Альбіни та Каріни Гвоздецьких і Владислави Юрченко.