Роменська районна рада
Офіційний сайт
19 Квітня 2021 р.
Герб України

Інформаційне повідомлення про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єкту нерухомості

29 Березня2021

.

Частина нежитлової будівлі площею 243,6 кв. м.  за адресою: м. Ромни, бульвар Шевченка, буд. 23
Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості для передачі об’єкта нерухомості в оренду на електронному аукціоні.

Дата оцінки: фактична дата, на яку здійснюється оцінка.

Замовник та платник робіт з оцінки об’єкта – Роменська районна рада Сумської області.

Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності буде здійснюватися відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 16.01.2018 № 47 і зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20.02.2018 за № 198/31650.

Претендентам на участь у конкурсі потрібно подати до відділу з питань бюджету, комунальної власності та земельних відносин виконавчого апарату Роменської районної ради Сумської області конкурсну документацію в запечатаному конверті, яка складається із:

конкурсної пропозиції, запечатаної в окремому конверті, в якій зазначено також строк виконання робіт (у календарних днях – не більше 5 днів), пропозиції щодо ціни надання послуг з оцінки, з урахуванням усіх податків, які сплачує претендент згідно з законом; підтвердних документів; документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду суб’єкта оціночної діяльності та (або) оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна.

Документи щодо досвіду повинні містити інформацію про виконання робіт з оцінки подібних до об'єкта оцінки – нежитлові приміщення.

На конверті слід зазначити: "На конкурс з відбору суб'єктів оціночної діяльності", а також зазначити найменування юридичної особи або прізвище, ім'я, по батькові фізичної особи - підприємця, який подає конкурсну документацію.

 До підтвердних документів належать: заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою (додаток № 4 Положення); інформація про претендента (додаток 5 Положення).

Інформація про претендента містить: наявність сертифіката суб'єкта оціночної діяльності; інформацію про оцінювачів, що перебувають у трудових відносинах з претендентом, а також яких він залучає до надання послуг з оцінки та підписання звіту про оцінку майна: кваліфікація, стаж роботи, членство у саморегулівних організаціях оцінювачів.

Відповідно до листа ФДМУ від 24.02.2021 № 10-59-3947 очікувана найбільша ціна надання послуг з оцінки на об’єкт нерухомого майна (частина нежитлового приміщення) – 4,0 тис.грн.

Конкурс відбудеться 12 квітня 2021 року за адресою: м. Ромни, бульвар Свободи, 1, 2-й поверх,  сесійний зал Роменської районної ради Сумської області.

Конкурсна документація подається не пізніше як за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно), за адресою: м. Ромни, бульвар Свободи, буд.1, 2-ий поверх, каб.22. Телефон робочої групи: (05448) 5-28-99.