Роменська районна рада
Офіційний сайт
05 Жовтня 2022 р.
Герб України

79 років з дня визволення міста Ромни від фашистських загарбників

16 Вересня2022

Щорічно 16 вересня відзначається День визволення міста Ромни від німецько-фашистських загарбників. Цьогоріч – вже 79-а річниця від того далекого дня 1943 року, коли була звільнена територія міста.

У цей день ми згадуємо імена наших земляків і всіх тих, хто своєю мужністю і безкорисною працею до Батьківщини наближали день звільнення від фашистської окупації. Низький уклін і щира вдячність тим, хто в повоєнні роки відбудував зруйновані міста та села, хто і сьогодні у  непростий  для  України час  є для нас прикладом мужності, самовідданості та любові до нашої країни. Наш святий обов’язок – берегти пам’ять про полеглих на полях війни та піклуватися про живих ветеранів.

Віддати шану полеглим прийшли заступник голови  районної  ради Василь МАЛИК, представники виконавчого  апарату  районної  ради разом з керівництвом Роменської  міської  ради,  представниками громадських та політичних організацій, установ та підприємств. Усі  присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих під час визволення міста в роки Другої світової війни та  поклали  квіти до братської  могили  та  пам’ятних  знаків.