Роменська районна рада
Офіційний сайт
04 Грудня 2020 р.
Герб України

52 сесія

23 Жовтня2020

23 жовтня 2020 року відбулася  п`ятдесят друга сесія районної ради сьомого скликання. У її роботі взяли участь: голова районної державної адміністрації Денис Ващенко,  керівники управлінь, відділів районної державної адміністрації, депутат Сумської обласної ради Лідія Колісник, представники засобів масової інформації. Вів пленарне засідання заступник голови районної ради Василь Малик.

До порядку денного було включено 11 питань, які попередньо були детально опрацьовані на засіданнях постійних комісій районної ради.

Першою депутати заслухали заступника начальника фінансового управління районної державної адміністрації Тамару Сєрікову, яка прозвітувала про виконання районного бюджету Роменського району за 9 місяців 2020 року.

Далі депутати проголосували за внесення змін та доповнень до ряду  районних програм, надали дозвіл на списання медичного обладнання комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Роменської районної ради Сумської області, а також прийняли рішення про передачу майна спільної власності територіальних громад району до комунальної власності Новогребельської сільської ради.

Наприкінці сесії головуючий подякував депутатам за плідну та конструктивну співпрацю протягом даної каденції та побажав усім здоров`я, миру, благополуччя та успіхів у втіленні всіх задумів.