Роменська районна рада
Офіційний сайт
19 Вересня 2020 р.
Герб України

44 сесія районної ради

20 Січня2020

17 січня 2020 року відбулася сорок четверта сесія Роменської районної ради. Головував на засіданні очільник районної ради Віктор Переваруха. В роботі пленарного засідання взяли участь: голова районної державної адміністрації Валерій Білоха, перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Татарінов, начальники управлінь, відділів та служб районної державної адміністрації,  представники правоохоронних органів, сільські голови, представники засобів масової інформації.

Першим депутати заслухали керівника Роменської місцевої прокуратури Володимира Кузченка  з інформацією про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності місцевої прокуратури за 2019 рік.

Далі керівник апарату районної державної адміністрації Михайло Ломко довів до відома депутатів інформацію про зміни в структурі районної державної адміністрації, у зв`язку з чим необхідно було внести зміни до 32 районних програм.

Районні обранці також внесли зміни до рішення районної ради від 24.12.2019 «Про районний бюджет Роменського району на 2020 рік».

Усього в ході пленарного засідання було розглянуто 35 питань порядку денного, які були детально опрацьовані попередньо на постійних комісіях, тому сесія пройшла швидко та злагоджено.