Роменська районна рада
Офіційний сайт
23 Березня 2019 р.
Герб України

20 років літературно історичному альманаху «Ромен»

05 Липня2018

4 липня 2018 року у  актовій  залі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбулися   урочистості з нагоди 20 річчя  з  дня  заснування літературно  історичного  альманаху «Ромен».

Засновники літературно  історичного  альманаху «Ромен» - Віктор Іванович Скоробогатський та Віктор Іванович Клєйніх (головний  редактор).

Редактора  та  талановитий  творчий  колектив редакції прийшли  привітати численні  гості та  шанувальники  часопису.

Голова районної ради Віктор Переваруха відзначив, що видавництво місцевого часопису сприяє збереженню і відродженню історично-мистецьких надбань краю, виховує сучасні і майбутні покоління роменців в дусі патріотизму і любові до багатовікового літопису нашого народу.

Головний редактор альманаху Віктор Клєйніх щиро дякував меценатам за надання спонсорської допомоги у виданні часопису. Присутні на заході поети і письменники ділилися спогадами  про минулі 20 років існування альманаху та новими творчими ідеями.

Варто зауважити, що такий часопис – це гордість не тільки літераторів краю, а й всіх шанувальників справжнього українського слова. Протягом 20-ти років свого існування альманах «Ромен»  висвітлював історію Роменщини, життя славетних її жителів вносив  значний  внесок у виховання  нового  покоління  роменців, у  становлення  незалежної  України

Прикрасили зустріч музичні вітання  композитора Василя Манька, співачки Любові Усової, автора- виконавця Олександра Надточія.